English

O nás

O společnosti

Webový portál PRIMAHOTELY.CZ provozuje společnost Tripplan Travel, s.r.o. se sídlem v Brně, Jakubské nám. 109/1. Společnost Tripplan Travel, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 45651. Identifikační číslo společnosti je 269 20 867.

Společnost Tripplan Travel je vlastněna dvěma fyzickými osobami české národnosti a je jednou z mnoha poboček společnosti Go Global Travel Ltd, který je předním poskytovatelem a správcem systému pro rezervaci ubytování hotelového typu. Tripplan Travel, s.r.o. se na trhu cestovního ruchu pohybuje již od roku 2004 s tím, že vlastnící společnosti v tomto oboru aktivně vystupují již od roku 1996.

Webový portál PRIMAHOTELY.CZ v současné době nabízí 208 454 hotelů ve 200 zemích. Ceny na tomto rezervačním portále jsou díky začlenění naší společnosti do firemní hierarchie Go Global Travel Ltd vysoce konkurenční s nabídkou dalších podobných rezervačních systémů. U některých z nich dokonce vystupujeme jako dodavatelé tohoto produktu.

Kdo pro společnost pracuje?

Po celé Evropě, Izraeli a v samotné České republice pracují pro naši společnost desítky interních zaměstnanců. O své klienty v případě nouze, či jakéhokoliv problému s využitím našich služeb pečujeme 24 hodin denně přímo z České republiky a v jejich rodné řeči (češtině).

Cíl společnosti?

Poskytování takových služeb při cestách našich klientů cestovatelů, pro které se rádi vrátí při své další cestě po světě a nebudou váhat je ani doporučit svým známým, či partnerům. To vše za nejnižší možné ceny, při zachování kvality a výborného servisu. 


+420 542 422 838 volejte nebo nám napište

Zabezpečení  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

© 2012 PrimaHotely.cz       Všeobecné podmínky