English

Registrace do bonusového programu

Při registraci je třeba uvést alespoň uživatelské jméno, emailovou adresu a heslo pro přihlášení.

Titul před jménem Fakturační adresa
Jméno* Ulice
Příjmení* Město
Titul za jménem PSČ
Uživatelské jméno*
Slouží pro přihlášení do systému
a bude zobrazováno v diskusích.
Firma
Heslo** Firma
Heslo znovu** IČO
Telefon DIČ
Email*
   Nechci dostávat informace o novinkách.
Podmínky

Všeobecné obchodní podmínky bonusových programů Primahotely:

1. Účet, uživatelské jméno a heslo bonusových programů Primahotely jsou nepřenosné na jinou osobu. Nasbírané body jsou nepřenosné na jiného člena. Objednat bonusové dárky může pouze přihlášený člen.

2. Příslušná bonusová hodnota rezervovaných služeb Primahotely je uvedena v emailovém potvrzení rezervace. Platnost bodů není zatížena expirací.

3. Nárok na připsání bodů vzniká členovi úhradou rezervovaných služeb. Primahotely připíše body na členský účet do 30 dní ode dne úhrady rezervovaných služeb.

4. Body za jednu rezervaci mohou být připsány pouze na účet přihlášeného člena, který služby Primahotely rezervoval. Body nelze rozdělit na více účtů.

5. Za nasbírané body lze objednat pouze bonusové dárky uvedené v tabulce (ZDE) platné v den objednávky bonusového dárku. Nasbírané body nelze směnit za peněžní hotovost. O odčerpané body bude ponížen stav účtu. První čerpání bodů může člen uskutečnit nejdříve po nasbírání hodnoty 300 bodů z hrazených rezervací.

6. Bonusové dárky může člen objednávat prostřednictvím objednávkového formuláře (ZDE). Bonusové dárky mohou být objednány ve prospěch člena nebo jiné osoby. Primahotely doručí bonusové dárky do 30 dnů ode dne objednávky.

 

Zadejte text z obrázku

 

* Takto označená pole je nutné vyplnit.
** Takto označená pole musí mít stejný obsah.


+420 542 422 838 volejte nebo nám napište

Zabezpečení  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

© 2012 PrimaHotely.cz       Všeobecné podmínky